skip to Main Content

OP. DR. KAAN BOZKURT

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı (İnfertilite &  Tüp Bebek)

Op. Dr. Kaan Bozkurt, 1981’de İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. 1981’de üniversite sınavında Türkiye 6.’sı derecesiyle İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 1988-1989 yıllarında Maltepe Askeri Lisesi’nde tabip olarak askerlik hizmetini yerine getirmiştir.

1989 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde uzmanlık eğitimi için gerekli ECFMG sınavında ilk %1 içinde yer alarak sınavı başarıyla geçmiştir. 1989’da Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda 1. olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda başlamış olduğu ihtisasını 1995 yılında tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Dr. Kaan Bozkurt, Kısırlık/İnfertilite ve Tüp Bebek alanlarında hasta kabul etmektedir.

İzmir Tüp Bebek Doktoru - Op. Dr. Kaan Bozkurt

Op. Dr. Kaan Bozkurt, 1995-1996 yıllarında Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Başhekim olarak zorunlu hizmetini yerine getirmiştir. 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek Merkezi’nde “Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri” eğitim sertifikası almıştır. 1997-1999 yılları arasında Denizli Erpa Özel Sağlık Hastanesi’nin Tüp Bebek Merkez sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2000-2013 yılları arasında İzmir Özel Ege Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu ve Mesul Müdür olarak çalışmıştır.

Op. Dr. Kaan Bozkurt, 2014 – 2019 yılları arasında Özel İrenbe Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi, Tüp Bebek Merkezi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

Şu anda  İnfertilite, Tüp bebek, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanlığı ile Alsancak’ta bulunan özel muayehanesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ayrıca İngilizce bilmekte olup, ulusal ve uluslararası dergi ve kongrelerde yayınlanmış bilimsel bir çok makalesi bulunmaktadır.

instagram default popup image round
Takip Edin
502k 100k 3 month ago
Paylaş
Back To Top
×Close search
Ara